< Tagasi postituste nimekirja

ROI 30: mis jäi meelde lõppenud juubeliaastast?

ROI on uue aasta rõõmuga vastu võtnud! Sel puhul valisime välja meeldejäävamad hetked oma tegemistest äsja lõppenud 2022. aastast.


Esmalt olgu mainitud, et 2022. aastal tähistas ROI oma 30. tegevusaasta juubelit. Selle ajaga oleme kujunenud Eesti reklaamkingituste turu liidriks ja teerajajaks. 

See kõik saab alguse meie inimestest ja meeskonnatööst. Kasvatasime lõppenud aastal oma meeskonda mitmete uute tublide projektijuhtide võrra ning kahel kolleegil täitus ROI ridades töötades juba 15 aastat. Aplaus, (töö)juubilarid Raivo ja Sandra!

Loodusega tasakaalus

Pikaajalised kogemused ja põhjalikud teadmised on küll firma üks alustalasid, kuid pidev isu uute lahenduste järgi on see, mis meid valdkonnas esile tõstab. Näiteks üks üha kesksemaid teemasid reklaamkingituste turul on toodete keskkonnamõju ning jätkusuutlikkus


Nii liitusime jaanuaris Rohetiigri esindusorganisatsiooniga, värskendasime tootekollektsiooni märgisega Loodusega tasakaalus ning panime kokku Rohelise kataloogi, kuhu koondasime keskkonnasõbralikud valikud oma põhitarnijatelt. 


Ka oma klientide valikutes oleme täheldanud jätkusuutlike toodete eelistamist, iseäranis Stanley/Stella orgaanilisest puuvillast tekstiilitooted. Nendest teemadest tegime juttu Postimehe vastutustundliku ettevõtluse rubriigis.


Olime telekas!

Kevadel külastas meid Kanal 2 meelehautussaade "Õhtu!", kes tutvustas Eesti rahvale ROI tootmist ning laia tootevalikut. Saatejuhid said oma kätega proovida eriti ägeda fänninänni valmistamist. Kellel saade vaatamata jäi, saab lõiku uuesti vaadata YouTube'is!


Tervislikke liikumisharjumusi edendades osalesime ROI naiskonnaga LHV Maijooksul, seljas selleks puhuks erilahendusena valminud jooksusärgid. Juba võib hakata mõtlema ka 2023. aasta maijooksule, mis leiab aset 20. mail 2023. Kui oled stiilsete jooksusärkide otsingul, siis kirjuta meile roi@roi.ee ;)

Korraldasime kliendipäeva


Oktoobris toimus ROI kliendipäev, kus olid külas tootesarju tutvustamas meie pikaaegsete koostööpartnerite XD Connects ja ID Identity esindajad. 


Klientidel oli võimalik saada meie valikus olevate toodete kohta infot otse tarnijatelt, esitada küsimusi projektijuhtidele ning oma käega katsuda ja järele proovida ROI näidistesaalis olevat väljapanekut. Kliendipäeva videokokkuvõtte leiad ROI Facebook'i lehelt!

Hõrk – uus toidubränd!


Kliendipäeval toimus muuhulgas ROI kodumaiste toidutoodete kaubamärgi Hõrk esmaesitlus. Kõigil külastajatel oli võimalik Eesti väiketootjate poolt valmistatud hõrgutisi ise maitsta ning kingitusena kaasa võtta. 


Hõrk toodetega ja tellimisvõimalustega saad tutvuda kollektsiooni kodulehel www.hõrk.ee. Märgi end ka Hõrk Facebooki ning Instagrami kontode jälgijaks, et uuel aastal kõigi #horkeesti uudistega kursis püsida!

Soojalt ja stiilselt talvele vastu

Jahedate ilmade saabudes tõime klientide ette uue põhjamaiselt klassikalise talvejopede ning softshellide valiku Taani ettevõttelt Nimbus. Lisaks ülerõivastele on meie näidistesaalis valik Nimbuse kvaliteetseid ja mugavaid kudumeid


Ootame kõiki kliente näidistega tutvuma ja mugavaid talveriideid selga proovima, sest karged talveilmad veel nii pea vaibumise märke ei näita! Asume endiselt aadressil Madara 14, Tallinn.

Palju üllatusi ja uudistooteid on oodata ka sel aastal, aga nendest lähemalt juba edaspidi. Püsige lainel!