< Tagasi postituste nimekirja

Nimbus – kvaliteetsed firmarõivad aastast 1995

Nimbus – kvaliteetsed firmarõivad aastast 1995

Meil on hea meel tutvustada, et Roi valikusse on saabunud uus põhjamaine bränd Nimbus. Tegu on Taani ettevõttega, kes pakub kvaliteetseid firmarõivaid aastast 1995. Nimbuse toodete fookus on kvaliteedil, disainil ja detailidel. Nende eesmärgiks on pakkuda järjepidevat kõrgekvaliteedilist toodangut kõige parematest materjalidest. 


Kvaliteet on kõige tähtsam ja see on nende jaoks kompromissitu. Nimbuse disain on uudne, aga samas läbivalt klassikaline ja puhta stiiliga, mis annab enesekindluse igale Nimbuse riideeseme kandjale. Detailid on Nimbuses väga olulised – need on olulised kuna iga väike detail muudab toodet oluliselt. Need on alati läbimõeldud ja väljatöötatud just nii, et kõik oleks täpselt õige – iga detail omas kohas. 


Tänases blogipostituses tahaksime tähelepanu pöörata Nimbuse kudumitele, mis on valmistatud hoolikalt valitud kvaliteetsetest materjalidest. Nende kvaliteet on märkimisväärne ning pakuvad kandjale pehmust ja mugavust terve päeva jooksul. 

Nimbuse kudumite valik jaguneb kolmeks – puuvillane, meriino Cashwool® ja klassikaline meriino. 

Puuvillane ehk Cotton blends on kõrgekvaliteediline orgaaniline puuvill. Orgaanilisel puuvillal ei ole kasutatud pestitsiide, kunstlike väetisi ja muid mürgiseid kemikaale. Lisaks headele näitajatele keskkonnahoius, on orgaaniline puuvill pehmem, vastupidavam, tehes sellest kauakestva riideeseme. Lisaks põhjustab orgaanilisest puuvillast valmistatud riided vähem allergilisi nahareaktsioone kui tavaline puuvill. 


Meriino Cashwool® on kaubamärk väga kvaliteetsele meriinolõngale, mis on valmistatud Itaalias, ettevõtte Zegna Baruffa poolt. Sealne piirkond, nimega Biella, on nimetatud ka Itaalia villapealinnaks. Nende kogemused ja traditsioonid tagavad oma kvaliteedimärgi. 

Ühtlasi on Zegna Baruffa kombineerinud meriinovilla tootmisesse ka tehnoloogia ja innovatsiooni, et jätkata oma tegevusi keskkonnasõbralikult ja jätkusuutlikult. Tootmine vastab Reach-määrusele ning omab Oeko-Tex sertifikaati. 


Meriinovillased tooted on valmistatud Biella Yarn lõngast. See on üks kõrgeima kvaliteediga meriinovillane lõng – pehmem ja vastupidavam, kui tavaline vill. Biella Yarn tootmine tegeleb meriinovilla tootmisega, värvimisega ning kombineerimisega teiste kangamaterjalidega. Nad omavad Bluesign ja Oeko-Tex sertifikaati. 

Nimbuse klassikalised meriinotooted on valmistatud 50% Biella Yarn lõngast ning 50% akrüülist. Nii ei lähe tooted kergesti topiliseks ja ei veni välja, lisaks annab materjalile pehme ja luksusliku tunde. 


Kui otsid ka oma ettevõtte töötajatele kvaliteetseid ja mugavaid kudumeid, siis sirvi Nimbus Knit Journal 2022 tootekataloogi ning tule tutvu Nimbuse näidistega meie müügisaalis. Siin saad katsuda sooja meriinovilla pehmust ning mugavust!