< Tagasi postituste nimekirja

ROI avas uue esinduse Tartus – tere tulemast!

Nagu ROI senised kliendid juba teavad, on meie kontor asunud ikka Tallinnas, aadressil Madara 14. Samas soovime olla oma toodete ja teenustega lähemal kõigi Eesti piirkondade ettevõtetele, mitte ainult pealinnas ja selle lähiümbruses tegutsevatele partneritele. Selleks avasime uue ROI Lõuna-Eesti esinduse ülikoolilinnas Tartus, kus kliente tervitab särav projektijuht Andrea!


Uus kontor asub aadressil Kastani 64a, Tartu. Tegemist on hoonega, mis kannab nime Le Garage. See paikneb Samelini saapavabriku kvartalis, Aparaaditehase naabruses. Ümbritsev ajalooline tööstuspiirkond annab inspiratsiooni uuteks töökateks koostöövõimalusteks.

Tartu näidistesaal on sisustatud põhitarnijate Stanley/StellaElevate ja XD Connects tootevalikuga. Leidub nii tekstiilitooteidseljakottekontoritarbeid kui ka jooginõusid


Kevad on käes ja uue hooaja saabumisega on kindlasti vaja uusi pusasidsärke ja muid rõivaid. Ühtlasi tasub üle vaadata, kas kontoris on olemas vajalikus koguses ettevõtte logoga pastakaid ja muid kirjutusvahendeid, millega nii oma töötajaid kui ka kliente varustada. Kõik tooted on personaliseeritavad erinevates trükitehnikates, muutes need suurepäraseks kingituseks.


ROI Tartu esindus on avatud esmaspäevast reedeni kell 9–17, järgides Tallinna kontori eeskuju. Andrea ja ülejäänud ROI meeskond on alati valmis abistama kliente ning soovitama parimaid lahendusi, kuidas oma ettevõtte turundusele reklaamkingituste abil hoogu anda.

Uue esinduse avamine on oluline samm ROI laienemisel Lõuna-Eestis. Usume sellesse piirkonda ja soovime olla lähemal oma klientidele. Samuti võimaldab see luua uusi töökohti Tartus.


Kohapealse piirkonnaesinduse olemasolu on uus võimalus kõigile nii Tartumaal, Võrumaal, Valgamaal kui mujal asuvatele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad luua meiega vahetu kontakti ning saada personaliseeritud reklaamtooted ja teenused kätte senisest lähemalt.

Tule külla ja saame tuttavaks!