< Tagasi tehtud tööde nimekirja

Swedbanki erilahendusega mikrofiibrist rätikud

Swedbanki erilahendusega mikrofiibrist rätikud

Klassikaline reklaamkingituse tellimus seisneb selles, et aitame kliendil leida toote, millele tema logo või muu sõnum trükkida. Aga see pole sugugi meie võimete piir – ka toode ise võib olla täielikult kliendi nägu!

Siin näete ühte sellist ägedat erilahendust – Swedbanki mikrofiibrist rätikut, mille üks pool on trükiga mikrofiiber ja teine imav frotee. Toode kuulub ROI+ erilahenduste sarja, mis pakub klientidele unikaalset võimalust kujundada tooteid täpselt nii, nagu neile meeldib.

Swedbank on suurim Eestis tegutsev pank, mis toetab inimeste, ettevõtete ja ühiskonna arengut. Nii on nende jaoks reklaamtoodete valikul alati oluline hea kvaliteet ja vastupidavus. Isikupära ning unikaalsust lisab ettevõtte oranž tunnusvärv ning maitsekas, suurte tammelehtedega disain.

Sublimatsioontrüki tehnika võimaldab saavutada erksad, kauakestvad värvid, mis on trükitud otse materjali pinnale. Tulemuseks on värsked ja pilkupüüdvad tooted, mis kannavad edasi Swedbanki brändi sõnumit looduslähedase tunnetusega.


Need mikrofiibrist rätikud on ühtlasi väga praktilised – tänu tagumisele froteepinnale imavad need hästi vett ja kokkupakituna võtavad vähe ruumi. Rätikud sobivad kasutamiseks nii spordiklubis treenides, piknikul istudes, rannas lebotades ja näites matkale või reisile minnes. Tänu erinevatele suurustele saab tellimuse käigus valida just endale sobivas mõõdus rätiku. 

Mainime siinkohal, et eritellimuste puhul on miinimumkogused alates 50–100 rätikustSeega on tegu suurepärase reklaamkingitusega nii keskmise kui suure ettevõtte töötajatele ning klientidele ärikingituseks. 

Iga eritellimus on ainulaadne, seega arvestame alati Sinu ettevõtte brändi, sümboolikat ja vajadusi. Võta ühendust oma ROI projektijuhiga või kirjuta aadressil roi@roi.ee, et saada täpsemat infot.