< Tagasi tehtud tööde nimekirja

Rae valla söögikarbid

Rae valla söögikarbid

Milline materjal annab logole kõige väärikama ja püsiva mulje? Eks ikka metall! Üheks selliseks metalse reklaammeene näiteks on roostevabast terasest Monbento söögikarbid koos söögiriistade komplektiga Rae Vallavalitsusele. Karbi kaanele graveerisime laseriga Rae valla logo.

Monbento Canyon söögikarp on praktiline ning sobib nii külmikusse, mikrolaineahju kui ka nõudepesumasinasse. Tänu hermeetiliselt suletavale kaanele ei pea muretsema, et karpi pandud salat, pasta või muu maitsev roog kotis laiali läheb. 


Käepärane söögiriistade komplekt – nuga, kahvel ja lusikas – muudab karbi ideaalseks kaaslaseks nii matkal, tööl kui piknikul. Saadud tulemus on funktsionaalne, stiilne, kauakestev ning seeläbi loodusega tasakaalus

Rohkem teavet Rae vallas toimuva kohta leiad valla kodulehelt või sotsiaalmeedia kanalitest Facebookis ja Instagramis. Vaata üle ka meie kodulehel olevad lõunasöögikarpide ja termoste variandid. Kui ei leidnud kodulehelt otsitud toodet või soovid laiemat valikut, siis võta julgelt ühendust meie projektijuhtidega. Tagame, et iga klient leiaks soovitud tähtajaks kõigile vajadustele vastava unikaalse toote.

ROI eesmärk on tuua turule reklaamkingitusi, mille kasutamisest tõesti rõõmu tuntakse ja mis oma otstarvet täidavad. Olgu selleks joogipudelT-särk või toidukarp – lisaks praktilisusele keskendume toodete kvaliteedile. Oleme veendunud, et ainult vastupidav toode suudab pakkuda kingisaajale pikaajalist väärtust ja rahulolu. 

Kas see projekt andis mõtteid, mida saaksime Sinu ettevõtte jaoks luua? Anna meile teada aadressil roi@roi.ee ning koostame Sulle personaalse pakkumise!