< Tagasi tehtud tööde nimekirja

Kiikri Ehitus kinkekomplekt

Kiikri Ehitus kinkekomplekt

Kinkekomplekt kliendile Kiikri Ehitus, kes Kiikri 6 hoonega lõpetab 2022. aastal Tallinna kesklinnas asuva kümnest majast koosneva suurejoonelise Kiikri elamukvartali ehituse. Kiikri Residentside kvartalis kohtuvad ajalooline Kadrioru asum ning maagiliste linna- ja merevaadetega Pirita promenaad. 


Kvartali arendaja Metro Capital planeerib iga arendust nii, et selle üle võiks uhkust tunda ka kauges tulevikus. See tähendab investeeringuid keskkonnasäästlikku ehitusse ning taastuvenergia ja loodussõbralike materjalide eelistamist. See läheb hästi kokku Roi jätkusuutlike väärtustega.


Kiikri 6 valmimist jäävad meie poolt meenutama praktilised kinkekomplektid, kuhu kuuluvad kolmeosalise graveeringuga džinniklaasid ning väikepartiina valminud džinnid Moe Peenviinavabriku sortimendist.


Heida pilk Kiikri 6 kodulehele ning jälgi ka Metro Capital kontosid Facebookis ja Instagramis. Moe Peenviinavabriku tootevalikut saad näha nende kodulehel ning Facebookis.


Kui see projekt Sind inspireeris, siis võta meiega ühendust aadressil roi@roi.ee ning leiame ka Sinu ettevõttele stiilsed kingilahendused.