ROI

Stanley/Stella
Hõrk.ee

< Tagasi postituste nimekirja

See on ametlik - oleme kaardil!

See on ametlik -  oleme kaardil!

Tead kindlasti seda tunnet kui midagi on läinud nii hästi, et tahaks seda kõigile kuulutada? 

 Just sellised on hetkel meie emotsioonid ja meil on tõeliselt hea meel öelda, et oleme  rahvusvahelise jätkusuutliku rõivabrändi Stanley/Stella ametlikud esindajad Eestis! Stanley/Stella valib oma edasimüüjaid väga hoolikalt. Me ei ole pelgalt äripartnerid, vaid me jagame ühiseid arusaami jätkusuutlikkuse ning kõrge kvaliteedi osas. 


Miks see meile oluline on ja mida lõpptarnija sellest võidab?

Juba esimesi tellimusi tehes saime aru, et Stanley/Stella toodete puhul on tegu millegagi, mille eest tasub võidelda. Tooted olid nii mugavad ja kvaliteetsed, et meeldisid koheselt nii meile kui klientidele. Suurimate eelistena saab välja tuua:

  •        väga suur värvivalik
  •         100% orgaaniline puuvill ja taastöödeldud polüester
  •         sile pealispind, tänu millele jääb trükk eriti hea kvaliteediga
  •         stiilsed ning mugavad mudelid
  •         kvaliteedi ja hinna suhe on väga hästi tasakaalus
  •         stabiilsed laoseisud ning lai suuruste variatsioon

Lisaks sellele on meile oluline, et algusest peale on Stanley/Stella eesmärgiks olnud toota kõrge kvaliteediga tooteid, mis on valmistatud kõige jätkusuutlikumal ja eetilisemal viisil.  Ja see jätkusuutlikkus ei ole pelgalt sõna, mida on moodne kasutada, vaid see on osa brändi DNA-st ja peamine alustala, mille põhjal kõik otsused tehakse. Täpsemalt saab selle kohta lugeda SIIT.

 


Uued trendid

Stanley/Stella tooted on pidevas uuenemises. Basic kollektsioon on midagi, mis on alati valikus olemas, kuid erinevad trendid nagu näiteks mustrid, uued toonid ja moodsad lõiked on midagi, millega Sind alati kursis hoiame ja mis alati ka meie näidistesaalis väljas on.

Etteruttavalt saame juba öelda, et järgmisel aastal on valikusse lisandumas mitmeid uusi värvitoone, oversized lõikeid ning kauneid mustreid.

 


Vaata kogu Stanley/Stella tootevalikud SIIT