ROI

HelistaKontakt

< Tagasi postituste nimekirja

Mida teha kui jõulukingituste tellimine on jäänud viimasele hetkele?

Mida teha kui jõulukingituste tellimine on jäänud viimasele hetkele?

Uskumatu, aga juba ongi see kiire ja särav jõulukuu käes! Paljud on ehk ettevõtte jõulukingituste tellimist edasi lükanud, kuid nüüd leidnud end olukorrast, kus läheb päris kiireks ja kingitused on vaja laiali jagada juba paari nädala pärast! Kas tunned end siinkohal ära?

Oleme kindlad, et enamustel tublidel on ettevõtete töötajatele kingitused tehtud ja mõnedel kärmetel tellijatel isegi ehk kätte saadud. Kuid kui Sina oled üks neist, kes on igapäeva töökohustuste kõrvalt oma heade töötajate kingituste tellimise edasi lükanud, siis tuleme Sulle appi!
Roi laos on olemas mitmed tooted, mille kohene olemasolu võimaldab tooted kiirelt trükki panna ja Sina saad enda tellitud tooted kätte enne jõule ja et oma töötajaid ja koostööpartnereid rõõmustada.

 Toodete valikus leidub Artisan honey mesimagusaid komplekte, lekkekindlaid termopudeleid, Eesti käsitöö lepapuidust lõikelauda, presskannu komplekti ja mini Bluetooth kõlareid. Kõiki tooteid saab logotada ja personaliseerida.
Täpsema tooteinfo saamiseks või päringu esitamiseks võta ühendust enda projektijuhiga või kirjuta roi@roi.ee.

Kas üldse peab see aasta kingitusi tegema?

Antud aasta on olnud keerulisem ja omamoodi veider. Ilmselt paljudele on see valmistanud raskusi – kas kodukontoris tööd tehes, emotsioonidega või hoopis tervisega. Jõulupidusid suure seltskonnaga see aasta teha ei lubata – miks mitte siis teha ettevõtte jõulukingitus oma töötajatele ja näidata sellega tänulikkust nende vastu? Suurele osale töötajatele valmistab see positiivseid emotsioone ja vallandab tunde, et teda on meeles hoitud. See on oluline, et iga inimene tunneb end väärtustatuna selles ettevõttes, kus ta töötab.

Kui olete tavapäraselt jaganud firma kingitused laiali jõulupeol, siis see aasta on päris mitu võimalust teha teisiti:


• Kohtuda omavahel väljas värske õhu ja loodetavasti lumesaju käes – sellises keskkonnas on inimestel meeldivam koos viibida. Korraldage mõni vahva seiklus rabas või matkarajal, kuhu saab kaasa võtta kuuma glögi, teed ja jõulusnäkke. Värskes õhus ja looduses viibimine tugevdab ka tervist!


• Saata pakid laiali kasutades transpordifirmat. Selleks soovitame pakkida kingitused kaunisse pakendisse, mille tegemisel oleks arvestatud toote omadustega. Ehk kui pakis on midagi, mis võib kergelt puruneda, siis pakkida see turvaliselt. Pigem karta kui kahetseda. Iga inimene saab väga armsa üllatuse osaliseks kui talle tuuakse ettevõtte jõulukingitus otse koju! Väärtustage oma töötajaid ning see tuleb teile mitmekordselt tagasi läbi töötulemuste.


• Pakkide laialivedamisel töötajatele saab abiks olla ka Roi. Kui vormistate tellimuse, siis andke sellest soovist teada enda projektijuhile, kes saab korraldada transpordi erinevatele aadressidele.