ROI

Stanley/Stella
Craft
Hõrk.ee

< Tagasi postituste nimekirja

5 kingitust, mida iga töötaja endale sooviks

5 kingitust, mida iga töötaja endale sooviks

Peagi on käes sügis ja aeg kui valdav osa töötajatest on puhkustelt naasnud tavapärasesse töörütmi. Tihtipeale on aga  mõnusast suverütmistraske välja saada ja eriti arvestades seda kui kaua ei ole osad töötajad ja firmad seoses eelnenud kaugtöö perioodiga üldse kontoris käinud. Tugevamad isiksused suudavad kindlasti ise ennast motiveerida, kuid enamus meist vajab väikest taganttõuget.  Loomulikult on variante palju, kuidas seda teha, kuid meie kui kingituste firma pakume välja midagi, millest me kõige rohkem teame – loomulikult KINGITUSED! See žest tööandja poolt näitab töötajale, et ta on hinnatud ja see tõenäoliselt motiveerib teda endast rohkem andma. Siinkohal tekib aga küsimus, mis võiks olla see universaalne kingitus, mis sobib kõigile ja ei jääks niisama lauanurgale seima või veel hullem, et ei rändaks prügikasti?

 Korralik uni on kõige alus

Töötaja, kes ei ole korralikult puhanud on nõrgema immuunsüsteemiga, vähese stressitaluvusega, unine, ei suuda keskenduda jne. Pööra tähelepanu sellele, kuidas ja kui palju Su töötajad puhkavad ja see võib viia paremate tulemuste ja suurte muudatusteni. Kvaliteetne padi koos une vajadust seletava kaardikesega on hea algus, millega muudatusi alustada ja ühtlasi praktiline kingitus, mis kindlasti kasutust leiab.

Meie padjad on allergiavabad, kohanduvad hästi pea kujuga ja on allergiavabad ja kergelt hooldatavad. Soovi korral saame padjaga koos pakkuda ka logoga padjapüüri.

Ei viirustele!

Sügisene aeg on teada tundub köha-nohu periood, aga selleks, et seda ennetada, kingi töötajale tervist turgutav komplekt.

Võiksid sinna lisada näiteks ingverit, sidrunit, mett, teed ja miks mitte ka teesõela või kingisaaja nimelise kruusi. Kui soovid komplekti suuremaks teha ja veel soojust lisada, siis on meil valikus väga palju pehmeid pleede.

   

Universaalne kott

Läbi aastate on üks armastatumaid kingitusi töötajatele olnud universaalne kott, mida kasutada spordikotina või võtta sellega kaasa nädalavahetuse väljasõidu vajaminevad asjad. Erinevate kottide mudelite valik on tohutult lai ja valikust ei tasu välja jätta ka seljakotte.

Nimeline kingitus 

 

Ükskõik milline saab olema Sinu valik – kas tegu on kõige lihtsama kruusiga, praktilise saunalinaga või oled hoopis valimas hea hinna ja kvaliteedi suhtega dressipluusi, siis kingitusele nime lisamine loob alati eriti personaalse hõngu ja tekitab kingisaajas hea tunde.

Kaunilt bärnditud dressipluus või T-särk

Üks mõnus trendikas dressipluus või T-särk, mis on tagasihoidlikult, kuid stiilselt bärnditud, on kindlasti üks prkatilisemaid kingitusi nii saaja kui ka firma seisukohast. Nii tööl kui vabal ajal kantuna muutub riietus liikuvaks turunduspinnaks, millel on lisaks ka pikk eluiga.